מסלולי הכשרה

הכרה בתואר

הכרה בתואר

שני מסלולים, תכנית לימודים אחת, גמישה ופתוחה

 

תכנית הלימודים ב-ואטל מתפרשת על פני חמש שנים. עם זאת, תלמיד המעוניין לפתוח בקריירה פעילה בתום שלוש שנות לימוד, יוכל לעשות זאת, היות שבידו יהיה תואר בוגר מואטל, תואר המוכר ע"י ממשלת צרפת ובעולם, המעיד עליו כי רכש ידיעות ספציפיות למקצוע וניסיון מקצועי. המשרות הפתוחות ,לבעלי תואר בוגר מטעמנו הן מבקר איכות, מבקר תפעול

עם השלמת התואר השני מסטאר, בוגר ואטל יראה לפניו, לאחר תקופת ניסיון בת שנה עד שנתיים, קריירה כמנהל משאבי אנוש, מנהל פיננסי, מנהל שיווק. יש לציין כי תכנית הלימודים של המסטר בואטל פתוחה לתלמידים ברמת של כל תואר ראשון עם ניסיון של שנתיים לפחות בבית מלון בתפקיד ניהולי ללא פסיכומטרי למי שאין נסיון מלונאי עליהם לעבור את המכינה ולרכוש באמצעותה ניסיון בשטח וכך ללמוד אודות ניהול תפעולי של איזורים בתחום המלונאות והתיירות.

 

ואטל, תארים המאושרים ע"י ממשלת צרפת

שני מסלולי ההכשרה בואטל (לתואר ראשון ולתואר שני) מאפשרים באירופה להשיג תואר שיירשם במרשם הלאומי לתעודות מקצועיות. תעודה זאת נקבעה על פי הקריטריונים הבאים:

 

  • תיאור מפורט ונרחב, שפותח בשילוב אנשי מקצוע, של תפקידי ניהול ספציפיים במלונאות הבינלאומית;
  • תיאור המיומנויות, היכולות והידיעות הקשורות לתפקיד;

 

דו"ח אודות התפקיד הנוכחי ורמתו, עם לפחות שלוש העלאות קודמות בדרגה. התארים מטעם ואטל רשומים במרשם הלאומי לתעודות מקצועיות על פי צו מיניסטריאלי מ-5 באפריל 2012.

כנספח לתואר המאושר מטעם ואטל, נמסרת תוספת, והיא תעודה מטעם Europass, שנוצרה בשילוב עם הנציבות האירופית, מועצת אירופה ואונסקו. תעודה זו מפרטת את הידיעות והמיומנויות שנרכשו (סוגן, רמתן, תכנן וכו') במסגרת התואר המאושר מטעם ואטל. היא מוכרת ע"י 47 מדינות נכון ל-2015, והיא מאפשרת למעיין בה להבין בבהירות את תוכנו ואת ערכו של התואר מטעם ואטל עבור המעסיק או עבור מוסד להשכלה גבוהה, בצרפת או במדינה אחרת. 

cncp

תואר מוכר ע"י ממשלת צרפת ברמה I וברמה II, שנרשם במרשם הלאומי לתעודות מקצועיות על פי צו משר העבודה, התעסוקה והבריאות בצרפת, אשר התפרסם בעלון הרשמי של רפובליקת צרפת ב-14 באפריל 2012. 

 

Eurhodip, תעודות אירופיות

Eurhodip

התעודות מטעם Eurhodip, שקיימות החל משנת 1991, מיועדות –

  • לקדם את שיטות ההוראה האירופיות מול גלובליזציה של התחרות ושל התעסוקה;
  • להקל על ניידות התלמידים והמורים;
  • לשפר את שקיפותם של מסלולי ההכשרה והתעודות;
  • לפעול על פי השיטה האירופית לנקודות זכות (E.C.T.S.)

תואר בוגר אירופי בניהול מלונות בינלאומי

MBA בניהול בינלאומי של מלונות ותיירות

 

 

צור קשר עם ואטל
VATEL TEL AVIV
Michael SEBBAN
טל. +972 (3) 60 06 687
UNDERGRADUATE DEGREE
equivalent High School + 3
GRADUATE DEGREE - MBA
equivalent High School + 5

  מצא את תכנית ההכשרה המתאימה לך

בשלושה צעדים
כמה קליקים יספיקו!