רשת בינלאומית

סיווג בתי הספר למלונאות

סיווג בתי הספר למלונאות

 לתשומת לבכם!

בשל ריבוי הסיווגים בתחום בתי הספר למלונאות, ואטל מבקשת להזכיר כי כיום לא קיים כל דירוג רשמי, אשר פותח ע"י גוף מוסמך בתחום.

בחודשים האחרונים הופיעו סיווגים רבים של בתי ספר למלונאות באינטרנט ובאמצעי התקשורת. נכון לעכשיו, אף אחד מאלה לא אושר ע"י גוף מוסמך ובלתי תלוי.

סיווגים אלה הם תוצאתם של סקרים שהוזמנו למטרות שיווקיות, סקרים שהוזמנו ומומנו ע"י בתי ספר, מהם פרטיים ומהם המהווים חלק מתאגיד אמריקאי המנוהל ע"י קרן להשקעות פרטיות בחו"ל, הרשומה בבורסה של ניו יורק, או ע"י קבוצות של בתי ספר המנוהלות אף הן ע"י קרנות להשקעות פרטיות.

הועדה השוויצרית לאמת בפרסום, לדוגמא, הכריזה באופן רשמי כי הסיווגים שפרסמה קבוצת בתי ספר שוויצריים למלונאות, הם מטעים ושקריים, באשרה את היעדר האובייקטיביות שבתוצאות סקרים אלו.

קבוצת ואטל, וכל 31 בתי הספר שלה ברחבי העולם, אינה תומכת בסיווגים אלה, העלולים להטעות את המועמדים, ומזכירה כי התלמידים והוריהם זכאים למידע כנה ואובייקטיבי.

כדי לבחור בבית הספר הנכון, ובהיעדר מחקרים אמינים שהוזמנו ע"י גוף בלתי תלוי, מומלץ ללמוד אודות המוניטין של בית הספר ועל התכנים הנלמדים בו מפי בעלי מקצוע ומרשת הבוגרים של אותו בית ספר.

ואטל, הקבוצה המובילה בעולם בתחום הוראת הניהול המלונאי והתיירותי, מונה 31 בתי ספר ברחבי העולם, וכן 7,000 תלמידים ו-29,000 בוגרים. 

צור קשר עם ואטל
VATEL TEL AVIV
Michael SEBBAN
טל. +972 (3) 60 06 687
  מצא את תכנית ההכשרה המתאימה לך

בשלושה צעדים
כמה קליקים יספיקו!

מרקו פולו
תלמידים - היפתחו כלפי העולם הגדול

למידע נוסף
התמחות בתואר שני
מנהל במלונאות הבינלאומית

למידע נוסף